کتاب های تفسیری قرآن کریم برای نخستین بار در قطع نیم جیبی منتشر شد

 
تهران - رییس اتحادیه موسسات قرآنی تفسیر جوان گفت: کتاب های تفسیری میان رشته ای قرآن کریم برای نخستین بار در قطع نیم جیبی با میانگین 70 صفحه در موضوعات متنوع از سوی این موسسه چاپ و منتشر شد.

1390/12/03 - 08:17

'محمد بیستونی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار معارف ایرنا اظهار داشت: برخی از موضوعات این کتاب های تفسیری کوچک شامل تغذیه، رنگ شناسی، سحر و جادوگری، باستان شناسی، حقوق زن، شیطان شناسی، مدیریت، اقتصاد و صدق و کذب است.

وی افزود: شرایط دنیای اقتصادی و جهان کنونی ایجاب می کرد تا موضوعات کاربردی و مورد نیاز آحاد مختلف جامعه در حجم بسیار کم و با محتوای کافی در اختیار علاقمندان قرار گیرد. رییس اتحادیه موسسات قرآنی تفسیر جوان افزود: این موسسه همچنین در اقدام دیگری برای کسانی که وقت و زمان کافی برای مطالعه کتاب های نوشتاری را ندارند محتوای همین کتاب ها را در قالب کتاب های گویا (v.book) با همکاری حافظان قرآن کریم و جامعه نابینایان کاشان تولید و منتشر کرده است.

بیستونی خاطرنشان کرد: با این اقدام حتی افرادی که در حال رانندگی و یا انجام کارهای مختلف هستند نیز می توانند از طریق این کتاب های گویا با محتوای قرآن کریم در موضوعات مورد نیاز خود ارتباط صمیمانه برقرار کنند.

وی افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 22589626 اتحادیه موسسات قرآنی تفسیر جوان تماس بگیرند.

www.shayeste.net

/ 0 نظر / 29 بازدید